HAKKIMIZDA

Merhaba Sevgili Dinleyici,

Öncelikle neden kendime konuşmacı, siz ise dinleyici olarak hitap ettiğimi açıklamak isterim. Blogumuz yazı içerikleri ile devam edecek, video veya podcast gibi paylaşımlar yapmayı düşünmüyorum. Sitemizin isminde de yer aldığı gibi burada siz dinleyici/okuyucuya içimi döküyor adeta arkadaşlarımla konuşuyorum.

simdibirazkonuscam.com ilk olarak 2021’de kurduğum blogdur fakat blog hayal ettiğim yere maalesef gelemedi. Başarısız 2 yıllık bir girişimin ardından küllerinden doğurmak istediğim bu blogda her şeyden bahsetmeyi planlanmaktayım. Yeterince özen ve özveri gösteremediğim ilk denemenin ardından burada daima okuyacak bir şeyler bulacağınızı, kah gülümseyip kah düşüncelere dalacağınızı veyahut lezzetli tariflerle gününüzü renklendireceğinizi taahhüt ederim.

Burada konuşacağımız birçok şey olacak ama spesifik konuşacağımız bazı konular var mesela sanat, mesela müzik. Bu konuları da mı buradan konuşacağız? Hayır.

Tiyatro, sinema, şiir, kitap ve resim konuşacağımızda http://simdibirazsanat.com (henüz faal değil ama halledeceğim)

Geçmişten günümüze şarkılar, şarkı incelemeleri, şarkı sözleri, müzik listeleri için http://simdibirazmuzik.com.tr (bu da henüz faal değil…)

Peki Ben Kimim?

Ben Kadriye Özlem, 19 yıllık çalışma hayatımda (kuaför çırağı, barista, satış danışmanı, kimya teknisyeni, müşteri temsilcisi, e-ticaret uzmanı, içerik yazarı ve son olarak satın alma uzmanı) en keyif aldığım mesleklerden biri içerik yazarlığıydı, dilimin de şişlik olduğu pek çok konu varken “Neden olmasın” diyerek kendimi blog yazarı addettim.

Burada fikir ve görüşlerimden, deneyip beğendiğim tariflerden, gezip gördüğüm yerlerden bahsedeceğim. Ben şimdi biraz konuşcam, iyi bir sinerji yakalayıp birlikte gelişmemizi ve büyümemizi dilerim.